Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto postawiło nowe wiaty tam gdzie nie kursują żadne linie

Utworzony przez mieszkaniec, 11 lutego 2015 r. o 06:47 Powrót do artykułu
Pomyliłeś LKK z MKK. Niby jedna literka a różnica duża.
  Racja. Miałem na myśli MKK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne miasto.Zrobił to konkretny urzędnik,którego nazwisko powinno być podane do publicznej wiadomości.Gazeta jednak tego nie napisała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przypadkiem te wiaty nie stoją tam specjalnie? Gdy w grę wchodzą środki unijne przez 5 lat nic nie można zmienić czyli jeśli po roku ZTM otworzy nową linię i się okaże, że w tym miejscu wiata jest jednak potrzebna to i tak nie będzie można jej już tam postawić. Czy autor artykułu to zbadał czy jedynie poszukiwał taniej sensacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Dożynkowej brak wiaty. Prosiliśmy o postawienie, ale nic z tego nie wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może lepiej najpierw zapytać u źródła, w ZTM, zanim się wypuści takiego tendencyjnego gniota?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteśmy bogatym miastem jeszcze dwa lotniska bo w świdniku ruch jak w  NY trzy stadiony  Lublin się staje metropolią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taką niegospodarnością powinna się zająć prokuratura i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorzej by było jakby nie uwzględnili infrastruktury przystankowej w drodze wybudowali drogę i szukali miejsca na przystanek na gwałt. Dobrze że ktoś przewidział na przyszłość. Tania sensacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przypadkiem te wiaty nie stoją tam specjalnie? Gdy w grę wchodzą środki unijne przez 5 lat nic nie można zmienić czyli jeśli po roku ZTM otworzy nową linię i się okaże, że w tym miejscu wiata jest jednak potrzebna to i tak nie będzie można jej już tam postawić. Czy autor artykułu to zbadał czy jedynie poszukiwał taniej sensacji?
  bingo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja poproszę takie wiaty na ulicę Dożynkową. Tu autobus jeździ i ludzie by skorzystali, kiedy wieje lub leje. Kto podejmuje takie, kompletnie oderwane od rzeczywistości decyzje?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia dała na nie pieniądze i tam mają stać, bo tak kazała Unia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet przez myśl mi nie przeszło, że jakiekolwiek LINIE mogą KURSOWAĆ. Do tej pory przypuszczałem, widocznie błędnie, że kursować mogą np. autobusy, trolejbusy czy tramwaje. No ale okazuje się, że i linie mogą kursować - gratuluję dziennikarskiego języka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Do Dysa nie dość że stoją wiaty to jeszcze znaki, że autobusy tamtędy kursują. A tak gdzie autobusy jezdzą ludzie mokną! Taki lubelski grajdolek!! Rządu Żuka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO ZTM BRAWO KLAN KAMIŃSKICH - JAK TO MOŻNA BYĆ DEBILEM I CZESAĆ KASĘ Z MIASTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na 3-go Maja od strony placu Litewskiego stoi takie gówno z każdej strony wieje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to bym tego kogos, kto zakupil i montuje od tylu lat takie g…, ktore od niczego nie chroni przeciagnal po asfalcie lub kazal moknac w ulewe i wiatr pod tymi wiatami. te wiaty przed niczym nie chronia. sa tylko dla ozdoby, zeby dla zasady cos stalo. kasa wyrzucana od tylu lat w bloto i jak zwykle nikt za to nie jest pociagany do odpowiedzialnosci - najlepiej finansowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...